Nejoblíbenější

Chilli dárková sada

Pokušení Chilližrouta

S touto dárkovou sadou zažijete opravdu pálivou jízdu.

Cena: od 1 190 Kč za kus


Pečlivě vybrané komponenty z nejlepších surovin, doplněné na zakázku gravírovaným krájecím prkénkem a plaketou s vaším motivem.

Pokušení Chilližrouta

S touto dárkovou sadou zažijete čistě pálivou jízdu. Pochopíte, že kdo jednou propadne kouzlu kapsaicinu, nemá cesty zpět do klidných nepálivých vod.

Sada je složena z výběrových komponent specialistů na chilli „The chilli doctor“. Součástí sady je i stylové prkénko pro vaše kulinářské experimenty. S naší sadou vykročíte do lahodného světa pálivosti opravdu zostra.

V sadě najdete tři druhy chilli v prášku. Chilli v prášku jsou sušené chilli papričky drcené na velmi jemný prášek s dlouhou životností. Má široké využití v kuchyni a ve  vašich jídlech  zažehne pikantní ostrost s typickou příchutí dané papričky.

Krájecí prkénko s vaším motivem

Na prkénko laserem vypálíme vaše logo s textem, lze použít téměř jakýkoliv motiv. Idelalní plocha pro gravír je zde 10 x 12 centimetrů.

Gravírovaná plaketa

Pod plaketu s chilli motivem umístíme váš slogan nebo jakýkoliv váš text. Dle požadavků není problém změnit celý motiv plakety, například na vaše logo.

 
parallax background

Co jsme do sady namíchali:

Bird´s Eye chilli

Co je malé, to je zákeřné. Tak to alespoň platí u chilli papriček. A Bird's Eye nejsou výjimkou. Přezdívá se jim „africký ďábel“ a mají čistě pálivou chuť.

Red Jalapeño chilli

Středně pálivé mexické papričky Jalapeño patří k nejznámějšímu druhu chilli na světě. Červená Jalapeña jsou plně dozrálá. Mají plnější paprikovou chuť a výraznější sladkost než ta zelená.

Cayenne chilli

Cayenne jsou vítaným hostem každé kuchyně, ve které se vaří s pikantní chutí. Tyto červené, tenké a špičaté papričky pomleté na jemný prášek mají střední pálivost a jsou oblíbené po celém světě.

Ancho chilli

Jako sušené švestky vypadá a chutná nejoblíbenější mexické chilli. Ancho jsou tmavě fialovou až černou sušenou verzí papriček Poblano a v kuchyni nabízí široké využití. Mají jemně nasládlou švestkovo-rozinkovou chuť.

Kashmiri chilli

Jemný prášek z rudých papriček Kashmiri dodá každému jídlu sytě červenou barvu, vůni s nádechem orientu a hravou pikantnost. Pro svou barvu a mírnou pálivost je velice oblíbený a žádaný.

Habanero chilli

Připravte se na pořádnou karibskou chilli párty! Habanero vás bude ve slaném i sladkém jídle bavit svou vysokou pálivostí a sladce ovocnou chutí, která je přirovnávána ke kokosu, žlutému melounu, papáje a bobulovinám.

Naga Bhut Jolokia chilli mash

Tekutý chilli mash z čerstvých papriček Naga Bhut Jolokia vás omráčí nejen svou vysokou pálivostí, ale také svěží ovocnou chutí, která u těchto papriček připomíná zelená jablka a meruňky. V sadě dále najdete Chilli mash, který je běžný USA a Asii, ale v Evropě na něj narazíte jen zřídka. Čerstvé chilli papričky se do něj rozdrtí společně se solí a nechají se kvasit po dobu 2 až 6 měsíců. Výtažek ze slupky, semínek a dužiny společně poskytne intenzivní a bohatou chuť ideální na vaření.

Je libo dezert? I na ten jsme mysleli:

Nakládané Red Jalapeño chilli papričky

Nakládaná krájená kolečka Jalapeño papriček ve slaném nálevu s vinným octem se skvěle hodí do jakékoliv jídla anebo je prostě schroupete jen tak na posezení. Díky mírnější pálivosti Jalapeño papriček si tuto lahůdku mohou bez obav vychutnávat i méně otrkaní Chilližrouti.

Orientační ceny chilli dárkové sady

Ceny jsou bez DPH.
 
chilli_box_BADGE

Včetně laserového rytí

1 190Kč / kus

Na jakýkoliv počet kusů vám rádi uděláme individuální kalkulaci.
 • 10 kusů > 11 500 Kč
 • 20 kusů > 21 500 Kč
 • 50 kusů > 52 000 Kč
 • 100 kusů > 99 000 Kč
parallax background
Jsme tu pro vás


Proč HOORAY?

Slibujeme vám bezkonkurenční servis.
Pošlete nám požadované specifikace a naši grafici vytvoří do 24h nezávaznou vizualizaci. Vše bude probíhat rychle a efektivně, protože jednáte přímo se zkušeným grafikem.
Dárkové předměty gravírujeme na vysoce přesných laserových strojích, precizně finalizujeme s důrazem na sebemenší detail.
 

Jak to funguje:

1 >

Máme vaše zadání k vytvoření návrhu

2 >

Zasíláme návrhy
ke schválení

3 >

Pouštíme se
do výroby

4 >

Kompletujeme
a expedujeme

Chci zpracovat návrh zdarma

Dárková chilli sada

Pro nezávaznou poptávku vyplňte a odešlete tento formulář.
Vytvořený návrh zašleme do 24 hodin.

  Nahrajte logo / firemní identitu / ...

  parallax background
  Jsme tu pro vás


  Nevíte si rady, nebo chcete něco trochu jiného?


  kontaktujte nás