Pro dobrodruhy

Lovecká dárková sada

HALALI KPZ

Lovci a myslivci jsou výjimečný druh lidí a právě proto se v této dárkové sadě snoubí vůně lesa s příjemným pocitem po náprstku něčeho ostřejšího.

Cena: od 1 190 Kč za kus


Pečlivě vybrané komponenty z nejlepších surovin, doplněné na zakázku gravírovaným krájecím prkénkem, plaketou a placatkou v kůži s vaším motivem.

Halali KPZ

Lovci a myslivci jsou specifická skupina lidí a pro jejich blízké je obvykle nesnadné při výběru dárku naplnit jejich představy.

Právě proto jsme připravili dárkovou sadu, ve které se snoubí vůně lesa se příjemným pocitem po náprstku něčeho ostřejšího. Doušek hřejivého nápoje na čerstvém vzduchu je sám o sobě výjimečný zážitek!

A s naší gravírovanou placatkou, která vystihuje svého majitele je to ještě lepší. Praktický a působivý dárek doplňuje pár nerezových „panáků“ s nálevkou, zvěřinové sušené maso, zdroj nekonečné energie, delikatesní Kančí paštika s hruškami a bambusové prkénko s motivem na přání.  Sada je skvělým dárkem pro každého milovníka lesa.

 
parallax background

Co jsme do sady namíchali:

Kančí paštika s hruškami

Každý lovec je svým způsobem i objevitel. A ten, který objeví kombinaci kančího masa a hrušek bude jistě příjemně překvapen. Že vám ta kombinace příliš nezní? Tedy nezbývá než ji ochutnat!

Zvěřinové sušené maso

Jihočeské Jerky představuje skvělou svačinku na výlety, túry a cesty do lesa. Vyrobeno je ze 100% čisté svaloviny, na 100 g jerky bylo použito 255 g syrového zvěřinového masa, které je sušeno a zauzeno.

Kožená placatka s kalíšky a trychtýřem vašim motivem na přání

Kovová placatka o objemu 230 ml, kterou jsme opatřili koženým obalem (100% hovězí kůže). A právě kožená vrstva skrývá to pravé kouzlo. Jako všechny naše dárkové předměty, tak i tuto placatku si můžete nechat vygravírovat (vyrýt laserem) přesně podle vašeho přání. K placatce dostanete pro vaše pohodlí i pár nerezových kalíšku s trychtýřkem, aby ani kapka nepřišla nazmar.

Bambusové prkénko

Prkénko z bambusového dřeva ocení určitě každý, kdo se umí nožem ohánět. Charakter lovce na něm zachytíme ve vygravírovaném motivu na míru.

Orientační ceny lovecké dárkové sady

Ceny jsou bez DPH.
 
lovecka_box_src_BADGE

Včetně laserového rytí

1 190Kč / kus

Na jakýkoliv počet kusů vám rádi uděláme individuální kalkulaci.
 • 10 kusů > 11 500 Kč
 • 20 kusů > 21 500 Kč
 • 50 kusů > 52 000 Kč
 • 100 kusů > 99 000 Kč
parallax background
Jsme tu pro vás


Proč HOORAY?

Slibujeme vám bezkonkurenční servis.
Pošlete nám požadované specifikace a naši grafici vytvoří do 24h nezávaznou vizualizaci. Vše bude probíhat rychle a efektivně, protože jednáte přímo se zkušeným grafikem.
Dárkové předměty gravírujeme na vysoce přesných laserových strojích, precizně finalizujeme s důrazem na sebemenší detail.
 

Jak to funguje:

1 >

Máme vaše zadání k vytvoření návrhu

2 >

Zasíláme návrhy
ke schválení

3 >

Pouštíme se
do výroby

4 >

Kompletujeme
a expedujeme

Chci zpracovat návrh zdarma

Dárková lovecká sada

Pro nezávaznou poptávku vyplňte a odešlete tento formulář.
Vytvořený návrh zašleme do 24 hodin.

  Nahrajte logo / firemní identitu / ...

  parallax background
  Jsme tu pro vás


  Nevíte si rady, nebo chcete něco trochu jiného?


  kontaktujte nás